fbpx

Podłoże tekstylne typu reitex

Podłoże tekstylne typu reitex

Podłoże tekstylne typu reitex to podłoże jeździeckie wykonane z materiału filcopodobnego, który został specjalnie przystosowany do wymogów jeźdźców. Jest to materiał, który się nie rozkłada. Gwarantuje to bardzo wysoką trwałość, a tym samym duże oszczędności po stronie stajni. Takie podłoże nie wymaga podlewania i jest niezwykle łatwe w utrzymaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań  podłoże tekstylne typu reitex nie potrzebuje równania. Dodatkową zaletą jest także bardzo prosty montaż. Z uwagi na dużą przepuszczalność wody na tym podłożu dla koni nie pojawiają się kałuże. Główną zaletą podłoża tekstylnego jest jego mrozoodporność. Na podłożu można bezpiecznie jeździć, nawet jeśli przykryte jest śniegiem. Nie tworzy się zjawisko zwane grudą oraz nie zamarza.

Podłoże tekstylne typu reitexnie pyli się. Dzięki swojej właściwości pochłaniania wstrząsów i stabilności, takie podłoże dla koni stwarza idealne środowisko do ćwiczeń ujeżdżeniowych, pracy z ziemi, a nawet skoków przez przeszkody. Podłoże ReiTex jest bardzo bezpieczne przy upadku z konia. To sprawia, że idealnie nadaje się do nauki dzieci, terapeutycznej jazdy konnej oraz woltyżerki. Produkowane jest od 20 lat . Ma zwolenników na całym świecie i liczne referencje. (Lista referencji dostępna jest na życzenie Klienta). Dzięki przystępnej cenie jest dostępne dla każdego !

Ochrona ludzi, zwierząt i środowiska jest istotną częścią filozofii naszej firmy. Jest to jeden z powodów, dla którego regularnie testujemy materiał zgodnie ze standardami naukowymi, aby spełniał wszystkie wymogi prawne.

 

Wypełnij formularz i zamów bezpłatną wycenę:
wybierz, gdzie będzie układane podłoże tekstylne
np.: ujeżdżalnia 20x60m, lonżownik 18m średnicy
opcjonalne: podaj kod pocztowy miejsca dostawy, abyśmy mogli oszacować koszt transportu
Administratorem Twoich danych osobowych podanych w ww. formularzu kontaktowym jest 4Horses Consulting Mateusz Gieryn z siedzibą we 05-806 Nowa Wieś, ul. Polna 36 . Administrator przetwarza Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 pkt f RODO). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, chyba, że wiadomości zawierają treść istotną dla dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, wówczas wybrane wiadomości będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia tych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępniane podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi IT w związku z wykonaniem tych usług. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
Przewiń do góry