fbpx

Deski z ekokompozytu

Deski z ekokompozytu

Deski z ekokompozytu są coraz częciej wybieranym zamiennikiem w branży jeździeckiej. Są trwalsze, bezpieczniejsze i dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Fakturą przypominają deski tradycyjne. Dostępne w jednym kolorze: czarny dąb.

Wymiary deski: 135 x 3,2 x 13,5 (część robocza) cm.

Formularz dotyczacy desek z ekokompozytu

Przy pomocy tego formularza złożysz zapytanie ofertowe. Uzyskasz informacje o cenie, dostępności, terminie realizacji i koszcie transportu.

Aby złożyć zapytanie, wypełnij poniższy formularz:

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w ww. formularzu kontaktowym jest 4Horses Consulting Mateusz Gieryn z siedzibą we 05-806 Nowa Wieś, ul. Polna 36 . Administrator przetwarza Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 pkt f RODO). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, chyba, że wiadomości zawierają treść istotną dla dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, wówczas wybrane wiadomości będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia tych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępniane podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi IT w związku z wykonaniem tych usług. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
Przewiń do góry