fbpx

Bieżnie dla koni

Bieżnie dla koni

 Firma HORSE GYM 2000 to jeden z najbardziej znanych producentów bieżni dla koni na całym świecie. Aż 7 z 10 zawodników z rankingu skokowego Longinesa używa bieżni tej właśnie firmy. Powodem jest bardzo wysoka jakość produktu i ciągłe jego unowocześnianie. Bieżnie dla koni są niezastąpione w treningu i rehabilitacji. Umożliwiają zaawansowany trening mięśni zadu. Dzięki specjalnemu systemowi amortyzacji, są bardzo bezpieczne dla stawów i ścięgien.

Cechy bieżni dla koni

Rodzaje bieżni Horse Gym 2000

Model S1 Standard

Standardowa bieżnia, jedna rampa, prędkość około. 10 km/h. Możliwość dokupienia dodatkowych opcji.

S2 Standard Plus

Standardowa bieżnia, prędkość około 10 km/h, ręcznie ustawiany kąt biegu (maximum +10%). Możliwość dokupienia dodatkowych opcji. Na żądanie można także zainstalować moduł biegu w dół (kąt -2%) 

S3 Standard automatic

Bieżnia z dwiema rampami, prędkość do 10 km/h, w pełni zautomatyzowana, automatyczny dostosowanie kąt biegu (maximum +10%), 9 programów wybieranych cyfrowo . Możliwość dokupienia dodatkowych opcji. Na żądanie można także zainstalować moduł biegu w dół (kąt -2%). 

bieżnia dla koni
Zobacz, jak działa bieżnia dla koni zainstalowana w Polsce, w stajni HEAA w której trenuje Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek
Przewiń do góry