fbpx

Projekt architektoniczny stajni

Projekt architektoniczny stajni

Projekt architektoniczny stajni to podstawa jej przyszłego sukcesu. Dobrze przemyślany, doinwestowany ośrodek z dobrą infrastrukturą i rozplanowaniem logistycznym – taki jest ideał do którego dążymy.

Zapraszamy  do odwiedzenia NASZEJ STRONY  Z  REALIZACJAMI, gdzie można obejrzeć wizualizacje wybranych projektów architektonicznych.

Projekty architektoniczne ośrodek ujeżdżeniowy

Często problemem jest praca z architektem, który nigdy wcześniej nie miał do czynienia z podobnymi obiektami. Trudno wymagać od architekta, aby dobrze znał życie stajenne. Tu właśnie przybywamy z pomocą – pracujemy z architektami, którzy znają temat stajni od podszewki i kochają konie podobnie jak inwestorzy. Mają oni niezbędne doświadczenie oraz wsparcie wszystkich naszych partnerów, aby planowany przez nich ośrodek spełniał oczekiwane standardy.

Planowanie ośrodków jeździeckich jest procesem, w którym trzeba brać pod uwagę, bardzo wiele wymogów jednocześnie. Nierzadko trzeba wyjść poza standardowe rozwiązania by powstający kompleks budynków spełniał wymogi bezpieczeństwa i funkcjonalności dla koni i ich właścicieli. Wraz z współpracującymi z nami architektami pomożemy w wyszukaniu zadowalających rozwiązań.

Budowa stajni to złożony i kosztowny proces. Aby oszczędzić inwestorom błądzenia w meandrach przepisów a następnie umożliwić im wybranie najlepszych (a w naszym pojęciu oznacza to wysoka jakość i trwałość) rozwiązań i materiałów, oferujemy wsparcie od początku procesu projektowego aż do wprowadzenia do nowych boksów pierwszych koni.

W naszej ofercie inwestorzy znajdą szeroki wybór elementów wykończenia budynków stajennych.
Oferujemy wiele rozwiązań do wykorzystania w ciągach komunikacyjnych, w boksach i na myjkach. Między innymi maty gumowe, boksy i ich wyposażenie, okna i drzwi.
Elementy niezbędne w ośrodkach zajmujących się treningiem: karuzele oraz solaria. Podłoża jeździeckie. Wyposażenie siodlarni.
Większość wyposażenia można obejrzeć na tej stronie a jeśli inwestorom chodzi po głowie coś czego tu nie widać, wystarczy zapytać. Współpracujemy z wieloma partnerami z całej Europy. Współcześnie możliwości budowy i wyposażenia ośrodków jeździeckich są niemal nieograniczone. Zapraszamy do kontaktu. 

Przewiń do góry