fbpx

Maty stajenne EASY MAT

Maty stajenne EASY MAT

Maty stajenne EASY MAT są sprzymierzeńcem dobrej kondycji końskich nóg i kopyt. Dlaczego? Maty stajenne tworzą antypoślizgowe, stabilne podłoże, ułatwiające bezpieczne kładzenie się i wstawanie koni. 
Maty stajenne EASY MAT w boksie to także zmniejszenie ilości zużywanej ściółki- ograniczenie jej jedynie do ilości potrzebnej do wchłaniania moczu. Co za tym idzie sprzątanie boksów jest łatwiejsze, a produkcja odpadów jest znacznie mniejsza. 

Maty stajenne EASY MAT w boksie zapewnią koniowi komfort termiczny, stanowiąc świetną izolację cieplną, ale także swobodę w poruszaniu się po boksie, niwelując niebezpieczeństwo poślizgnięcia się. To maty stosunkowo lekkie, co czyni je łatwymi w utrzymaniu- czyszczeniu i myciu. Jednocześnie są to maty bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie, dające stabilne i elastyczne podłoże. 

Maty stajenne EASY MAT to łatwy montaż. Dzięki specjalnym rowkom maty układają się na zakładkę, tworząc jednolite podłoże. Nie rozsuwają się. 

Cechy Maty Stajennej Easy Mat:

 • przystępne cenowo
 • wytrzymałe
 • antypoślizgowe
 • izolacja termiczna
 • ograniczenie zużycia ściółki
 • absorpcja wibracji i dźwięków
 • łatwe do czyszczenia

CENA 99 pln brutto / m2 !!!

Najlepszy stosunek ceny do jakości na polskim rynku !!!

IMG_9283
montaż maty stajenne

Montaż:

 • łatwy montaż
 • za pomocą specjalnych rowków maty układają się na zakładkę
 • maty można łatwo przycinać

Przydatne narzędzia: 

 • piła ręczna
 • szlifierka kątowa/ pilarka elektryczna

Dane techniczne:

 • powierzchnia użytkowa: 1m. x 1m.
 • waga: 19 kg.
 • materiał: PVC
 • wierzchnia warstwa: antypoślizgowe i odporne na ścieranie wypustki
 • spodnia warstwa: wypustki drenażowo- powietrzne zapewniające odpływ w boksach o twardej, nienasiąkającej powierzchni
 • na bokach: rowki montażowe- gwarantujące łatwy montaż

Instrukcja montażu do pobrania TUTAJ

maty stajenne

Agata Milnerowicz o matach stajennych:

Agata Milnerowicz, wieloletni członek Kadry Narodowej Seniorów i wielokrotna reprezentantka Polski w ujeżdżeniu, odkąd stosuje nasze maty stajenne jest z nich bardzo zadowolona : „niejednokrotnie spotykałam się  z sytuacją, kiedy koń próbując wstać w boksie poślizgnął się, czasem kończyło się to niestety kontuzją. Drobne ranki i otarcia na stawach skokowych również nie należały do rzadkości.  Od kiedy wyłożyłam boksy Matami Stajennymi OTTO, oba te problemy całkowicie zniknęły . Za dodatkowy atut tych mat uważam ich elastyczność i izolację termiczną, a także możliwość stosowania mniejszej ilości ściółki. Konie mają znacznie bardziej sucho w boksach i chętniej się kładą. Gorąco polecam to rozwiązanie”

Cena słomy wciąż drożeje ?
Przykry zapach w stajni ?
Nie masz co robić z obornikiem ?
Tracisz cenne godziny na sprzątanie boksów ?
Twój koń jest alergikiem ? Maty stajenne stanowią rozwiązanie tych problemów. Bezpieczne dla koni, ciepłe, łatwe w utrzymaniu w czystości i wymagające minimalnej ilości ściółki. 

431520_105150952968796_1872318764_n

Zobacz jak łatwy jest montaż mat stajennych EASY MAT!

Formularz zamówienia mat stajennych EASY MAT

Maty stajenne EASY MAT  mają wymiary 1×1 m. Należy dokładnie zmierzyć boks i zamówić tyle mat, żeby wystarczyło na ścisłe pokrycie całej podłogi. Maty sprzedajemy w cenie 99 zł brutto za 1 szt. Koszt transportu to 350zł brutto za paletę. Na paletę wchodzi 50 mat stajennych. Po wypełnieniu formularza, prześlemy Ci na podany adres e-mail fakturę proformę do opłacenia, a następnie wyślemy maty. Jeśli zależy Ci na przyspieszeniu dostawy, prześlij nam potwierdzenie przelewu.

Aby zamówić maty stajenne EASY MAT, wypełnij poniższy formularz:

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w ww. formularzu kontaktowym jest 4Horses Consulting Mateusz Gieryn z siedzibą we 05-806 Nowa Wieś, ul. Polna 36 . Administrator przetwarza Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 pkt f RODO). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, chyba, że wiadomości zawierają treść istotną dla dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, wówczas wybrane wiadomości będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia tych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępniane podmiotom świadczącym na rzecz administratora usługi IT w związku z wykonaniem tych usług. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami:

Przewiń do góry